Lajme

14 June 2019

Fituesi i Oscar arrestohet për ngacmin seksual

Cuba Gooding Jr, fitues i Oscar është arrestuar të enjten që lamë pas për ngacmim seksual.

Një grua në moshën 29-vjeçare akuzonte aktorin e njohur se ky i fundit i kishte vendosur duart në gjoks pa miratimin e saj në një lokal mbrëmjeve . Sipas zonjës e cila kishte denoncuar aktorin, ai ishte i dehur.

 

Pasi aktori mohoi akuzat dhe me ndihmën e avokatit u lirua pas 6 orësh me paraburgim.

Burimi: TMZ

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com