Lajme

18 October 2017

“Flakë” në koncertin e Jennifer Lopez

Energjike dhe dhe shumë sensuale ka qenë si gjithonë hibërësja e “Ain’t Your Mama”. Edhe pse në moshën 48-vjeçare, Jennifer Lopez provoi se mosha nuk është asnjë pengesë për të.

Artistja mbajti një koncert të rrallë në Brooklyn, ku në fund të tij fansat që ishin të pranishëm u larguan mëse të kënaqur.

Me energjinë e shfaqur në interpretimin e këngëve të saj, me kërcimin provokues dhe e veshur e tëra me të kuqe, Jennifer tregon si nuk e ka aspak problem faktin se tashmë po i afrohet të 50-tave dhe është në një formë perfekte.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com