Lajme

13 March 2019

Flet modelja me vetullat e bashkuara: I dashuri më do siç jam!

Sophia Hadjipanteti është me origjinë nga Qipro por prej vitesh jeton në SHBA ku edhe  ka ndërtuar karrierën e saj si modele.

Detaji i veçantë që bie direkt në sy tek modelja janë vetullat e bashkuara.

“I dashuri më thotë se dukem e mrekullueshme dhe nuk e kupton pse njerëzit më ofendojnë. Ai i pëlqen shumë vetullat e mia”, ka thënë Sophia në një intervistë të dhënë së fundmi, e cila prej disa kohësh është në një lidhje.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com