Lajme

09 January 2018

Flori Mumajesi dhe Dj Vicky sjellin “Shanghai”

Këngëtari dhe producenti i njohur Flori Mumajesi ka publikuar në 8 janar këngën e titulluar “Shanghai” në bashkëpunim me Dj Vicky. Ky i fundit ka ardhur këtë herë ndryshe nga çdo herë tjetër edhe si këngëtar.
Projekti i dy artistëve ka një klip shumë të veçantë që i përshtatet më së miri titullit “Shangai”.
Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com