Lajme

01 April 2017

Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu janë të dashur?

|
By
|
0 Comment
|

Ditën e sotme kanë nisur të qarkullojnë thashetheme se këngëtari i njohur Flori Mumajesi ka nisur një lidhje me prezantuesen e njohur nga Kosova, Liberta Spahiu.

Sipas burimeve pranë gazetës “Bluetooth”, raportohet se Flori dhe moderatorja kanë nisur të bashkëjetojnë në Prishtinë.

Deri tani ende nuk kemi një konfirmim apo hedhje poshtë të këtyre thashethemeve që kanë pushtuar mediat rozë ditën e sotme.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com