Lajme

17 June 2019

Kujt ia merrte mendja! Florian Binaj ka punuar si faturino

Florian Binaj është një prej aktorëve më të njohur e të dashur të humorit shqiptar.

Floriani i cili sot gjendet në Top më të mirët dikur ka bërë punë të ndryshme, mes tyre edhe faturino furgoni:

“Unë kam punuar që 8 vjeç. Kam filluar të shes piktura, apo dhe punë të ndryshme. Kam punuar security (truprojë) nëpër panaire, kam punuar tek dyqani i babait tim, e ndihmoja pa lekë. Kam punuar edhe faturino furgoni.”

Florian Binaj është i martuar, martesë nga e cila ka 2 vajza.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com