Lajme

14 March 2018

Floriana Garo sjell në jetë fëmijën e saj të parë

Prezantuesja e njohur Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjell në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Adia.
Lajmin për këtë gjë, e bëri të ditur vet prezantuesja përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.

Ajo ndau me ndjekësit e saj një imazh ku shfaq gishtin e saj, të takuar me dorën e vogël të vajzës së porsalindur.
“Adia jone e shtrenjte erdhi ne jete me 12.03.2018! E bekofte Zoti pergjithmone dhe u rritte e forte, e shendetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit te gjitheve per urimet e perzemerta”- ka shkruar Floriana Garo në mbishkrimin e fotografisë.
Ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com