Lajme

11 July 2019

“Forbes”, Taylor Swift më e paguara në botë!

Prestigjozja “Forbes” ka publikuar listën e personazheve më të paguar të vitit dhe lista kryesohet nga këngëtarja Taylor Swift, me një shumë marramendëse prej 185 milionë dollarë.

Kjo nuk është hera e parë që Swift qëndron në krye të listës të personazheve më të paguar, në vitin 2016-tën ajo ishte në vendin e parë me 170 milionë dollarë.  Këtë vit në vendin e dytë renditet Kylie Jenner me 170 milionë dollarë, ndërsa në vendin e tretë Kanye West me 150 milionë dollarë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com