Lajme

12 December 2017

Foto plot dashuri nga Tuna dhe Tiani i vogël, po Patrisi?

Këngëtarja e shumë hiteve, Tuna që u bë nënë para shtatë muajsh ka publikuar disa fotografi me djalin në krahë që vërtetë janë të mbushura plot dashuri dhe përcjellin një magji të vërtetë festive.

Tuna ka të veshur një bluzë të kuqe dhe flokët i ka gërshetë ndërsa Tiani i vogël duket i mrekullueshëm me veshjen e tij prej lepurushi. Në njërën prej fotografive Tuna shkruan “Vetëm ne të dy”, dhe lind pyetja po Patrisi pse sështë pjesë e kartolinës së bukur festive?

Heaven ??

Un post condiviso da Tuna Sejdi (@tunasejdi) in data:

just the two of us…

Un post condiviso da Tuna Sejdi (@tunasejdi) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com