Lajme

08 August 2018

Fotoja provokuese e Kim Kardashian kthehet në meme në rrjetet sociale

Kim Kardashian ka realizuar një foto të re në rrjetet sociale ku duket tejet provokuese dhe joshëse. Jemi mësuar ti shohim vajzat e Instagramit me pozicione të ndryshme në foto e publikuara ku shpeshherë japin edhe këshilla për fansat si të duken më të gjata apo më elegante në fotot e tyre. Por së fundmi, duket se Kim ka sjellë një trend të ri të pozicionit për të realizuar foto. Në foton e saj ajo shihet e shtrirë në një shtrat me këmbët e saj të pozicionuara në mënyrë të çuditshme.

Like butter. #Butter350’s #yeezy

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ndërsa imazhi u krijua për të nxjerrë në dritë butonin e saj të ri “Yeezy Buts 350”, ai në të vërtetë krijoi mjaft zhurmë sepse u kthye në foton e ditës duke u shndërruar në memen e re në rrjetet sociale.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com