Lajme

16 July 2018

Fotot e fundit të Nora Istrefit nuk duhen humbur…

Këngëtarja kosovare Nora Istrefi, ka tërhequr sërish vëmendjen me foton e publikuar në rrjetin social Instagram. ajo ka postuar disa fotografi nga pishina ku duket mjaft sensuale dhe provokuese me pozat e saj.

@fioralbakryemadhi

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Në këto fotografi, pavarësisht se me fustan transparent dhe jo me bikini, ajo zbulon çdo gjë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com