Lajme

10 August 2018

Fotot seksi të Beatrix Ramosajt kanë sjellë shumë diskutime, e gjithë vëmendja tek gjoksi

Fotot e saj të nxehta,të publikuara këtë verë, ku shfaqej me bikini kanë lënë shumë persona pa fjalë. Të shumtë ishin ata të cilit diskutonin për ndryshimin në gjoksin e Beatrix Ramosaj.

Po të bëjmë një retrospektivë të thjesht, ata që e kujtojnë, më përpara këngëtarja kishte një gjoks shumë minimalist, siç duket edhe nga fotot më poshtë.
Shumë ndryshime në masë dhe duket se Beatrix Ramosaj e ka bërë operacion plastik gjoksin e saj. E në fakt duket se nuk ka bërë keq, pasi duket shumë bukur. Po ju si mendoni?

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com