Lajme

23 November 2017

French Montana me veshje të njëjtë si këngëtari kosovar Ibra

French Montana ka habitur së fundmi me veshjen e tij karakteristike. Ai në një postim në Instagram shihet i veshur me një pallto të bardhë me mbishkrime. Por, një veshje e ngjashme është parë edhe te këngëtari Kosovar, Ibro Deliu.

Madje ai në një postim në Instagram ka akuzuar reperin ndërkombëtar për inspirim prej tij. Ibra u shfaq  në “Prishtina Fashion Night” me xhaketë të verdhë e cila po ashtu kishte të shkruara shumë mbishkrime.

Nuk dihet nëse kjo ishte një koincidencë apo nëse vërtet Montana është inspiruar nga këngëtari kosovar. Dihet tashmë lidhja e French Montanas me artistët shqiptarë, pasi ai ka realizuar një duet me Era Istrefin, dhe ishte pjesë e klipit të Dafina Zeqirit.

UPTOWN !!! ?

A post shared by French Montana (@frenchmontana) on

A post shared by French Montana (@frenchmontana) on

Another collaboration with @ibrodeli last night at #PrishtinaFashionNight. #newblood

A post shared by LB (@linibalaj) on

#pfn was fun. #LBoutfits

A post shared by LB (@linibalaj) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com