Lajme

23 October 2018

Fustani Meghan Markle një kryevepër! Dukesha mbërrin në Fiji dhe rrëmben vëmendjen e të gjithëve

Meghan Markle dhe Princi Harry ndodhen në gjysmë të turneut të tyre, pasi arritën në Fiji për të vijuar më pas me ndalesat në Tonga dhe Zelendën e Re.

Ajo nuk vendosi një kurorë, por veshi një fustan blu (ngjyra e shtetit të Fiji-t) me pelerinë të markës Safiyaa dhe vathë me diamante të marrë hua nga familja mbretërore.

Kjo është paraqitja e parë e Meghan-it në një darkë shtetërore, që pas martesës së saj dhe duket kaq mahnitëse. Mbi të gjitha fustani kaq femëror dhe klasik tregon barkun e rrumbullakosur, ndërsa duket sikur është krijuar enkas për Dukeshën.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com