Lajme

12 July 2018

Futbolli “molla e sherrit” mes Rihannës dhe të dashurit të saj?

Fotot ku këngëtarja Rihanna shfaqej duke debatuar me tone të larta me të dashurin e saj Hassan Jameel, u përhapën kudo në mediat online. Ata ndodheshin me pushime në Meksikë, teksa u fotografuan duke u grindur me njëri – tjetrin.

Teksa të gjithë ishin  duke spekuluar për arsyen e sherrit mes tyre, Rihanna përmes një postimi në rrjetyin social Instagram sqaron gjithçka.

Në foton e publikuar shihet  një luaneshë duke hungërirë përballë një luani dhe bashkëngjitur saj ajo shkruan:

“Kur ti mendon se ti di më shumë për futbollin”.

Me sa duket sherri ka qenë për Kampionatin Botëror 2018-të por të jetë e vërtetë?

when u think u know more bout soccer 😼💪🏿 #worldcup2018

Un post condiviso da badgalriri (@badgalriri) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com