Lajme

09 August 2018

Futbollisti i njohur Harry Kane bëhet baba për herë të dytë

Futbollisti i njohur anglez Harry Kane dhe e fejuara e tij Katie Goodland u bënë prindër për herë të dytë. Përmes një postimi në rrjetet sociale çifti njoftoi ardhjen në jetë të vogëlushes Vivienne Jane. Bashkëngjitur fotos së postuar kapiteni i Anglisë shkruan:

“Fiksimi më i ri i familjes! Vivienne Jane Kane. Kaq shumë krenare për Katie që pati eksperiencën më të bukur të lindjes në ujë, pa asnjë dhimbje” .

Historia e tyre e dashurisë është mjaft e bukur, ata janë njohur në gjimnaz, kur ishin 16 vjeç.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com