Lajme

13 April 2019

Gafa e papritur e Vasil Naçit shkrin së qeshuri rrjetin!

Vasil Naçi është një prej biznesmenëve më të njohur në vend i cili shpesh promovon botimet e librave të tij frymëzues apo takimet që organizon me të rinjtë për fjalime rreth biznesit dhe besimit në vete për qëllimet e çdo individi.

E duke qenë se Vasil Naçi njihet si një orator shumë i zoti dhe me një fjalor e bagazh të pasur, një gafë prej tij nuk mund të pritej.

Gjatë një seance bashkëkohore medituese Vasil Naçi bën deklaratën befasuese: “Nëse ju e pini ujin kur ju pihet, atëherë kjo do të thotë se keni një problem”- ishte gafa e Vasil Naçit e cila po bën xhiron e rrjetit.

ME VIDEO – Biznesmeni Vasil Naçi gjatë një seance bashkëkohore medituese bën deklaratën befasuese:"Nëse ju e pini ujin kur ju pihet, atëherë kjo do të thotë se keni një problem"

Publiée par Hashtag.al sur Vendredi 12 avril 2019

Mbetet për t’u zbuluar se çfarë ka dashur të thotë realisht Naçi.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com