Lajme

26 September 2019

Gazetari nuk e pyet për jetën personale, Eneda Tarifa zbulon krejt papritur se…

Le të futemi direkt e në temë! Pas divoricit të bujshëm nga ish-bashkëshorti, një nga pyetjet që i drejohet më shumë këngëtares Eneda Tarfa është fakti nëse ka diçka të re nga jeta personale.

Ronaldo Sharka, gazetari i TemA Tv teksa ndodhej në skenat e prapaskenat të koncertit të Capital T ia bëri të ditur gjatë interestës këngëtares se me jetën personale të saj, nuk ka asnjë pyetje, duke ia lënë në dorë Tarifës se kur të jetë e lumtur nga ajo pjesë e të ketë të reja, të na i zbulojë vetë.

Kështu, Eneda krejt papritur dha një lajm eksluziv për ndjekësit e TemA TV i cili do të gëzojë pafund fansat e këngëtares

Shih këtu koncertin e plotë të Capital T dhe intervistat me personazhet e njohur:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com