Lajme

14 May 2018

Genc Prevlukaj dhe Lyrical Son publikojnë bashkëpunimin “Andërr”

Genc Prelvukaj ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me reperin, Lyrical Son. Projekti “Andërr” është mjaft ritmik dhe me një klip mjaft veror. Muzika dhe teksti janë punuar nga vetë artistët ndërsa për videoklipin është përkujdesur “BlackFishEntertainment”. Dyshja kanë shumë hite së bashku, ku më i fundit është “A t’merr Malli”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com