Lajme

11 May 2018

Genc Prevlukaj dhe Lyrical Son publikojnë të dielën bashkëpunimin “Andërr”

Genc Prevlukaj dhe Lyrical Son kanë caktuar datën e lansimit të projektit të tyre të ri muzikor. “Andërr” vjen e punuar nga BlackFish dhe PINT dhe pritet të jetë hit i kësaj vere.

Xhirimet e klipit kanë përfunduar dhe të dielën pritet publikimi i bashkëpunimit. Kujtojmë se hiti më i fundit nga dyshja ishte “A t’merr Malli”, një këngë që u bë në pak ditë një hit.

"Anderr" feat Lyrical Son E diel ora 14:00 🔥🔥🔥🔥 #anderr #new #ere #sunday

Un post condiviso da Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com