Lajme

07 February 2018

Gent Fatali krijon edhe më tepër dyshime se vajza në klipin “Sa jena t’ri” është e dashura e tij

Këngëtari Gent Fatali vetëm pak ditë më parë, solli projektin e tij më të ri muzikor me titull “Sa jena t’ri”, këngë kjo e cila u prit mjaft mirë nga publiku.

Kënga erdhi edhe me një klip mjaft të veçantë, por vëmendjen më të madhe e mori vajza e cila është pjesë e klipit, dhe që në disa media është përfolur se mund të jetë e dashura më e re e këngëtarit.

Lidhur me këtë çështje, Fatali, shkurt ka thënë se as nuk e pohon, e as mohon një gjë të tillë. Ai vazhdon të jetë mjaft i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com