Lajme

17 September 2019

Genta Gjalpi ka vendosur të martohet, por me kë?

Në natën e bukur të xhirimeve në orët e vona në Sarandë, pjesë e emisionit Summer T nga Ronaldo Sharka u bë edhe show girl-i Genta Gjalpi.

Në një intervistë shkurt, pasi ishte me ethe, rrufë dhe temperaturë në mes të gushtit, Genta pranoi të fliste për emisionin Summer T.

Ndër të tjera, bukuroshja nga Korça tregoi se ka vendosur të martohet, në gusht të vitit 2020, por me kë?

Ndiq këtu videon:


Emisioni i plotë:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com