Lajme

29 October 2018

Gentian Zenelaj: Jam puthur edhe me tre vajza në skenë, bashkëshortja nuk është xheloze

Prej 20 vitesh ata janë të martuar, e fryt i dashurisë së tyre janë dy fëmijë. Por puna në televizion e në teatër ka bërë që aktori shpesh herë të punojë me vajza simpatike e seksi. A ka sjellë kjo xhelozi tek partnerja e tij? Si ka ndikuar ajo në vendimet për karrierën e Gentit dhe sa kritike është për punën e tij? Këto e të tjera i ndiqni në videon më poshtë, shkëputur nga Intervista VIP për Tema Tv dhe Revista Vip.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com