Lajme

12 February 2019

George Clooney “Meghan Markle po përndiqet dhe po përgjohet!”

Miqësia mes familjes Clooney dhe asaj mbretërore është e njohur nga të gjithë.

Kohët e fundit Clooney ka folur për një nga problemet që familja mbretërore po has!

Sipas “People”, George ishte shumë i trishtuar që mediat nisën të shkruanin për Dukeshën dhe gjërat e saj personale.

“Ata po e ndjekin kudo Meghan Markle. Ajo po ndiqet dhe po përgjohet. Ajo është 7-muajshe shtatzënë dhe po përndiqet në të njëjtën mënyrë si Lady Diana dhe historia po përsëritet”, është shprehur aktori.

Clooney ka vazhduar më tej duke shtuar: “Ne e dimë sesi përfundon kjo. Nuk mund të them sesa frustruese është ta shohësh këtë. Ti merr një letër të shkruar nga vajza për babanë dhe e transmeton kudo. Është e papërgjegjshme. Jam i habitur nga kjo”.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com