Lajme

21 June 2018

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo janë fejuar? Unaza e shndëritshme në gishtin e saj nuk lë vend për dyshime

E Dashura e Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez ndodhej në stadiumin Luzhniki në Moskë, për të ndjekur nga afër ndeshjen e Portugalisë kundër Moroccos, ku partneri i saj Cristiano Ronaldo i dhuroi fitoren skuadrës së tij.

 

E ndërsa Cristiano shënoi në fushën e gjelbërt, sytë në tribunë ishin të pozicionuar tek Georgina e cila tërhoqi vëmendjen me unazën e diamantit në gishtin e saj.

Sipas “Dailymail”, Cristiano ka propozuar 24-vjeçaren, pas lindjes së vogëlushes Alana dhe unaza e shndërritshme i ka kushtuar Ronaldos plot 615 mijë paund.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com