Lajme

22 October 2018

Georgina Rodriguez vendos të bëhet bionde dhe duket shumë ndryshe

Në periudhën kur Ronaldo po përballet me akuza teket serioze, e dashura e tij Georgina Rodriguez ka ndryshuar pamjen duke u paraqitur shumë më ndryshe. Ajo ka ndërruar stilin e saj të flokëve dhe diçka të tillë e ka bërë të ditur përmes postimit të saj në rrjetet sociale.

Georgina ka vendosur të bëhet bionde dhe bashkëngjitur postimit të saj shkruan: “U çmenda… u bëra bionde”. Ajo tërheq vëmendjen edhe me linjat e saj trupore dhe komentet në postimin e saj janë të shumta ku fansat e komplimentojnë për dukjen.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com