Lajme

31 October 2017

Geti i rikthehet palestrës

||
0 Comment
|

Ceremonia madhështore e martesës me moderatoren bukuroshe Marina Vjollca dhe më pas muaji i mjaltit bënë që reperi i njohur Getoar Selimi Geti të distancohet nga muzika duke mos sjellë ndonjë projekt të ri muzikor për publikun.

Por tani që Marina i është përkushtuar sërish televizionit edhe Geti i është rikthyer pasionit të tij që është fitnesi për të mbajtur fizikun në formë. Ai ka postuar për ndjekësit e tij në rrjetet sociale disa foto nga palestra.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com