Lajme

11 July 2018

Getinjo ekspozon trupin dhe tatuazhet, zhvishet si Ronaldo

Reperi i njohur kosovar, Getinjo, ka bërë të ditur për fansat e tij se nuk do të sjellë projekte të reja këtë verë.

Shpesh, ai ndan me ta fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme e tij.
Së fundmi, reperi nga Ferizaji ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet i zhveshur teksa vë në pah trupin e tij.

Ai gjithashtu vë në dukje edhe tatuazhet e shumta, me të cilat ka mbuluar një pjesë të mirë të trupit.

“CR7”, shkruan ai në mbishkrimin e fotografisë, me çka i referohet pozës së marrë si futbollisti i famshëm, i cili shpesh pozon i zhveshur për të reklamuar linjën e të brendshmëve të tij.

CR7 😜

A post shared by GETINJO (@getinjo) on

miRmRama 🙅🏻‍♂️

A post shared by GETINJO (@getinjo) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com