Lajme

25 November 2016

Getinjo indinjohet per kete arsye

|
By
|
0 Comment
|

Getinjo pasi u perfol se kishte vjedh tekstin e kenges se tij te re,i indinjuar postoi ne rrjetet e tij sociale tekstin te gjithin.Shprehu gjithashtu qe ai shte vete krijues i teksteve te tij dhe ate tekst ka dy vite qe e ka shkruajtur.

 

|
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com