Lajme

23 December 2018

Getinjo publikon këngën më të re “Uh”

“Uh” mban titullin kënga e re e Getinjos që është shoqëruar me një videoklip, në të cilin nuk mungojnë skenat e nxehta.

Muzika dhe instrumentali është realizim i Celaya Drums dhe DJ Money.
Kënga e re e sjell Getoar Aliun (emri i vërtetë i reperit) me një stil muzikor më ndryshe nga ai me të cilin janë mësuar ta dëgjojnë fansat e tij.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com