Lajme

25 November 2016

Getinjo u indinjua shume nga ky fakt

|
By
|
0 Comment
|

Getinjo u perfol shume se kishte vjedhur tekstin e kenges se tij me te fundit.Ndaj para pak minutash ai shperndau ne rrjetet e tij sociale tekstin e plote dhe shkruajti gjithashtu se ai eshte krijuesi i te gjitha teksteve te tij.Kete tekst ai thote qe e ka shkruar qe para 2 viteve .

getinjo

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com