Lajme

17 May 2018

Getoari Selimi i dedikon urimin më të ëmbël Marina Vjollcës për ditëlindje

Sot Marina Vjollca feston ditëlindjen dhe urimet për të janë të shumta por i pari që e ka uruar sapo akrepat e orës kanë shënuar 00:00 ka qënë bashkëshorti i saj Geti. Me një foto të Marinës, në ngjyra të ndryshme, Geti ka ndarë me ndjekësit e tij urimin plot dashuri për gjysmën e tij më të mirë.

“Për botën, ti mund të jesh thjesht një person, por për mua ti je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime”,shkruan Geti në postimin e tij. Geti nuk nguron asnjëherë për t’i dedikuar Marinës fjalë të bukura dashurie. Nga ana tjetër Marina, në këtë urim të Getit ka shkruar “Faleminderit jeta ime”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com