Lajme

23 July 2014

Gezuar ditelindjen Princ George!

||
0 Comment
|

imageEshte mbushur plot nje vit nga dita kur lindi madheria e tij, princi George i Cambridge.

Dhe pikerisht sic e ka tradita e familjes mbreterore, ne dite te tilla gjithmone i japin medias nje portret familjar te femijes seditelindjes

George do e kaloje diten e tij te ditelindjes ne keshtjellen Balmoral  Scotland me prinderit e tij dhe anetare te tjere te familjes mbreterore si  Princ Charles dhe mbreteresha Elizabeth II.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com