Lajme

26 September 2018

Ghetto Geasy paralajmëron këngën që mban emrin e tij dhe bën të ditur pseudonimin e ri: “MMV”

Lideri i Babastars, Ghetto Geasy do të ketë tashmë një pseudonim të ri MMV. Diçka e tillë konfirmohet nga vetë Geti në rrjetin e tij social Instagram. Ai njëkohësisht ka bërë të ditur edhe produksionin e tij të ri muzikor të titulluar “Ghetto Geasy”.

“Ma i madhi n’Ven” më parë ishte bërë album, por tash kënga e re “Ghetto Geasy” duket se simbolizon tjetër epokë të re të reperit që tani do të quhet MMV. Ghetto ka paralajmëruar se kënga e re do të publikohet në 28 shtator në orën 19:00.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com