Lajme

06 December 2017

Gigi Hadid duket e mrekullueshme në fotosesionin e ri për revistën “Vogue Germany”

Gigi Hadid ka treguar edhe një herë se është një nga yjet më të bukura në botë. Gigi konsiderohet si modelja më e shtrenjtë në botë dhe kjo me të drejtë.

Së fundmi,ajo ka shkëlqyer në sesionin e realizuar për revistën “Vogue Germany”. Bukuroshja tregon anën e bukur të saj ashtu sikurse linjat trupore në imazhe me ngjyrë bardh dhe zi.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com