Lajme

12 December 2017

Gigi Hadid habit, shfaqet e padepiluar në spotin publicitar

Ajo është një nga femrat më të bukura dhe më të famshme në botë dhe fansat kanë reaguar në videon e fundit të bukuroshes për kalendarin “Love” por kësaj radhe për një arsye të pazakontë.

Në një klip tepër provokues e publikuar nga revista “Love”, ditën e hënë, supermodelja 22-vjeçare është shfaqur e veshur me një veshje sportive.

Por përveçse ka treguar trupin e saj të mrekullueshëm, modelja është shfaqur me sqetulla të padepiluara, veprim ky që ka ndarë mendimin e fansave.

“Sqetullat e saj të padepiluara ishin shumë shqetësuese për mua t’i shihja në video. Duhet të ishin depiluar. Nuk duket një pamje e pastër”, shkruan një fanse.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com