Lajme

24 April 2018

Gigi Hadid mahnitëse në festimet e 25-vjetorit të saj të lindjes

Edhe pse u nda vetëm muajin e kaluar nga Zayn Malik ajo nuk ka lënë pas festën e ditëlindjes dhe dukej e mrekullueshme teksa ishte veshur me një fustan të shkurtër.

Ajo festoi 25-vjetorin e saj të lindjes në Nju Jork e shoqëruar nga motra e saj, Bella.

Modelja bukuroshe, dukej mahnitëse rrugëve të Nju Jorkut, ndërsa motra e saj Bella po mbante një dhuratë në duar.

Gigi ishte veshur me një fustan ngjyrë ari, si ajo ashtu edhe Bella, duke tërhequr vëmendjen në rrugë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com