Lajme

12 September 2017

Gigi Hadid ngel vetëm me një këpucë gjatë sfilatës, ja si reagon…

Gigi Hadid arriti ta menaxhojë problemin me veshjen si një supermodele e vërtetë në shfaqjen e Javës së Modës në New York të Anna Suit të hënën në mbrëmje.

Ylli 22-vjeçar humbi njërën nga sandalet e saj gjatë gjysmës së dytë të shfaqjes, por vazhdoi sfilatën sikur të mos kishte shkuar asgjë keq.
Dhe për ecjen përfundimtare, Gigi qëndroi krah për krah me motrën e saj Bella Hadid, ndërsa ecte me njërën këmbë në majë të gishtave.

Vitin e kaluar, Bella, 20 vjeç, pësoi një rënie serioze gjatë sfilatës për koleksionin e Pranverës së Michael Kors.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com