Lajme

11 January 2018

Gigi Hadid plot stil rrugëve të New York-ut

Modelja Gigi Hadid ka tërhequr vëmendjen në New York me veshjen e saj.

Në fotot e publikuara bie në sy stili i saj tejet i veçantë ku dominonte ngjyra rozë. Ajo e kishte kombinuar veshjen e saj me një pallto të gjatë dimri dhe me një palë pantallona gjysmë leopard.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com