Lajme

21 September 2017

Gigi Hadid shfaqet mahnitëse në fotosesionin e fundit

Gigi Hadid është konsideruar vazhdimisht si një ndër modelet më të suksesshme në gjithë botën. Në çdo fotosesion dhe dalje publike ajo asnjëherë nuk ka zhgënjyer.

Përveç se ka një bukuri e cila është e pashmangshme për secilin sy, ajo gjithashtu ka punuar shumë në botën e modës për të arritur suksesin që gëzon në ditët e sotme.

Së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion fantastik të cilin nuk ka hezituar ta publikojë edhe në rrjetet sociale.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com