Lajme

03 February 2018

Gigi Hadid vazhdon me fotot provokuese , këtë herë për revistën “Vogue”

Disa ditë më parë Gigi Hadid pozoi tërësisht e zhveshur me motrën e saj Bella për një fushatë marketingu të “Reebok”.

Gigi së fundmi është shfaqur sërish mjaft atraktive në një fotosesion për revistën “Vogue”. Këtë here ajo reklamon veshje sportive në një mënyrë shumë provokative. Këto foto nxjerrin padyshim në pah bukurinë dhe sensualitetin e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com