Lajme

26 November 2018

Gjiko dhe Elita sjellin si “dhuratë” për fansat dokumentarin e dasmës së tyre

Dasma e reperit Gjiko dhe moderatores së njohur Elita, tërhoqi vëmendjen e mediave rozë dhe fansave.  Pas lajmit të bukur të pritjes së ëmbël, ata sikurse kishin paralajmëruar kanë sjellë edhe dokumentarin e dasmës së tyre. Përmes një Instastory, Gjiko dhe Elita kanë  kanë  njoftuar se dokumentari është gati dhe të gjithë mund të shohin momentet e tyre më të bukura.

Foto  unike, momente nga fëmijëria, deklarata nga prindërit e të dyve dhe çdo detaj përfshirë dhe emocionet e bukura të dasmës, mund të shihen në këtë dokumentar që mund të konsiderohet si një dhuratë për miqtë dhe fansat e tyre.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com