Lajme

23 July 2018

Gjiko paralajmëron mega-hitin ” Si Bugatti”

Reperi i njohur, Gjiko ka paralajmëruar këngën e tij më të re. Kënga do të mbajë titullin “Si Bugatti”, dhe ashtu sikurse shprehet vetë Gjiko në postimin e tij do të jetë një mega-hit.

SI BUGATTI 🔥 coming soon ! MEGA HIT 🤷🏻‍♂️🔥

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

 

Një lajmërim të tillë ai e ka bërë të ditur në rrjetin social Instagram teksa shihet para automjeti luksoz. Ylli i muzikës hip-hop nuk e ka fshehur asnjëherë pasionin e tij për veturat e shtrenjta.

Ditë më parë, kishte publikuar disa imazhe të veturave luksoze në rrjetet sociale, Maybach dhe Bugatti. Në xhirim ishte përfshirë edhe vëllai dhe producenti i shumë hiteve, Big Bang.

Gjiko blen vetura të reja (pjesa 2)

Publiée par Telegrafi Magazina sur Samedi 14 juillet 2018

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com