Lajme

14 April 2018

Gjithë vëmendja mbi Amber Turner, ekspozon format trupore me bikini

Amber Turner është ende pjesë e një trekëndëshi dashurie mes Dan Edgar dhe të dashurës së tij të re Clelia Theodorou. Pavarësisht kësaj, ylli i “TOWIE” nuk duket aspak e shqetësuar, sespe bukuroshja ka vazhduar të shijojë pushimet e saj në Dubai. E veshur me bikini, Amber ka tërhequr vëmendjen me format e saj fenomenale.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com