Lajme

10 September 2018

Granit Derguti publikon projektin e ri muzikor “Magdalena”

Granit Derguti ka publikuar këngën e tij më të re “Magdalena”. I gjithë projekti është realizuar nga vetë këngëtari, i cili ka bërë melodinë, ka kompozuar muzikën dhe njëkohësisht ka shkruar tekstin.


Ndërsa për miksimin dhe masterizimin është angazhuar kompozitori i mirënjohur Florent Boshnjaku. Për anën vizuale është përkujdesur Imagine Films dhe Boulevard Films. Pjesëmarrës në këtë projekt ka qenë edhe kitaristi i njohur i “Elita 5”, Valon Gashi.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com