Lajme

10 February 2019

Granit Dërguti publikon videoklipin e këngës “Mufasa”

Granit Dërguti ka publikuar këngën e re me titull “Mufasa”.

Vet këngëtari e ka bërë muzikën dhe tekstin e këtij projekti.
Miksimin dhe masterizimin e këngës e ka bërë kompozitori i njohur, Florent Boshnjaku.

“Magdalena” ka qenë një prej këngëve më të fundit të Granitit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com