Lajme

31 January 2019

Grazia: “Jam thjeshtë ish bashkëshortja e Stines!”

Ndërkohë që Stine konfirmoi ndarjen nga partnerja e tij Grazia, me të cilën ka një fëmijë,duket se erdhi rradha e Grazias të reagojë në lidhje me këtë temë pas një pauze!

E pyetur nga gazetarja e emisionit Da’Sara Show për televizionin Tema ,nëse ajo tashmë është ish bashkëshortja e Stines apo mos vallë janë pajtuar dhe nuk thonë gjë ,Grazia shprehet :”Jo jo,jam ish bashkëshortja e tij!”

Intervistën e plotë të Grazias për emisionin Da’Sara Show mund ta ndiqni më poshtë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com