Lajme

31 January 2019

Grazia,ish bashkëshortja e Stines :”Kam një album të rregjistruar në studio me Stinen,shpresoj ta publikoj!”

Rreth një muaj më parë lajmet se Stine i dha fund martesës së tij me Grazian u përhapën me shpejtësinë e erës!

Lajmi u bë i ditur nga vetë këngëtari Stine përmes një postimi në rrjetin instagram në të cilin kishte shpjeguar të gjitha aryset se përse mardhënies me Grazian i erdhi fundi,duke u treguar mjaft i drejpërdrejtë.

Ndërkohë nga ana e Grazias nuk pati asnjë reagim deri ditën e sotme,e cila u intervistua nga gazetarja e Tema Tv për emisionin Da’Sara Show.

Ajo u shpreh se gjatë gjithë kohës që ata kanë qenë bashkë, kanë punuar shumë në studio. ”Unë kam shumë këngë që i kam punuar tek Stine dhe shpresoj që te më bëhet mbarë dhe t’i publikojë sa më shpejtë që të jetë e mundur edhe pse e kemi situatën tillë!”- u shpreh ajo

 

 

Intervistën e plotë të Grazias për emisionin Da’Sara Show mund ta ndiqni më poshtë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com