Lajme

22 May 2018

Greta Koçi dhe Gena publikojnë bashkëpunimin e tyre “Si më parë”

Greta Koçi dhe Gena kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor. Kënga “Si më parë” është ritmike verore dhe është punuar nga United Records. Për vargjet e tekstit janë kujdesur vet Greta me Genën, të cilët këtë herë kanë sjell një duet ndryshe. Klipi i këngës është mjaft veror dhe trajton në formën më të mirë tematikën e këngës, e cila është dashuria.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com