Lajme

24 January 2018

Greta Koçi paralajmëron projektin “Ku gabum”

||
0 Comment
|

Këngëtarja Greta Koçi po vjen me këngë të re. Ajo ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku paralajmëroi këtë projekt. Detaji i vetëm i këngës që ajo zbuloi është vetëm titulli

“Ku Gabuam”. Titulli lë të nënkuptohet se bëhet fjalë për një baladë por gjithsesi na mbetet të presim për të kuptuar se si do jetë produksioni i saj më i ri muzikor.

Projekti i saj i fundit është kënga “Përsëri” e publikuar në muajin nëntor të vitit të kaluar, dhe që u pëlqye shumë nga fansat e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com